Bytové domy

V prostorách komplexu budou vystavěny dva polyfunkční a tři bytové domy, které zahrnují celkem 30 bytových jednotek. Komfortní byty o velikostech od 1+kk až 3+kk mají dispoziční řešení zaručující dokonalé pohodlí. Jedná se o třípodlažní bytové domy. Ke každému bytu je možno přikoupit vlastní venkovní parkovací stání a skladovací kóje, které jsou umístěny v přízemí jednotlivých budov. Samozřejmostí je možnost úprav interiérů přesně podle vašich představ a záměrů.

Polyfunkční domy BD 301 a BD 302 (III. Etapa)

Jedná se o dvojici domů orientovaných do Vestecké ulice. V každém domě se nachází 6 bytových jednotek, dispozice 1+kk až 3+kk o velikostech 26 – 85,7 m2. Všechny byty mají balkon či terasu. Do přízemí jsou situovány komerční prostory.

Bytové domy BD 303 - BD 305 (IV.Etapa)

Tyto bytové domy plynule navazují na polyfunkční domy směrem do vnitrobloku komplexu. V jednotlivých domech se nachází 6 – 7 bytových jednotek, dispozice 1+kk až 2+kk o velikostech 32 – 84 m2. Přízemní byty disponují příjemnými předzahrádkami, které nabídnou prostor pro relaxaci a zábavu. Byty ve vyšších patrech jsou vybaveny balkony či terasami. V případě včasného zájmu je možno menší bytové jednotky sloučit a vytvořit tak dispozice 3-4+kk.

Kontaktujte nás: telefon 702 131 500

STAVING Olomouc, s. r. o.
U Strouhy 533
252 42 Vestec u Prahy
stavingpraha@staving-olomouc.cz