Financování - HYPOdům

Přínosy spolupráce pro klienty developera

Vybereme a zpracujeme nejvhodnější typ úvěru pro každého klienta - díky naší certifikaci u všech hypotečních bank je naše produktové portfolio kompletní a přináší celý český hypoteční trh na jednom místě.

Našim klientům jsou zajišťovány kratší doby schvalování úvěrů, bonusy a nižší úrokové sazby - vzhledem k naší úzké spolupráci s bankovními domy, profesionálně zpracovaných úvěrových složek a díky vysokým objemům hypotečních úvěrů, které předáváme do bank, jsou poskytované podmínky úvěrů pro naše klienty výhodnější než standardně poskytované na jednotlivých pobočkách bank.

Klienta obsloužíme kdekoliv a kdykoliv - jednání ale i podpisy smluvní dokumentace mohou probíhat na obchodních místech developera, na našich pobočkách po celé ČR, v zaměstnání, o víkendech, zkrátka kdekoliv a kdykoliv dle přání klienta.

Zajišťujeme veškerou administraci v oblasti financování nemovitostí za partnera a to včetně kompletního servisu pro klienta v procesu čerpání hypotéky - makléř zajišťuje administrativní splnění podmínek pro bezproblémové čerpání úvěru. Developerské společnosti tak odnímáme administrativní náročnost a zajišťujeme vyšší komfort služeb jak pro developera tak pro jeho klienty.

Veškeré naše finanční služby jsou pro klienta poskytovány zcela bezplatně.

Obsluha developerských projektů

Jen spojením developera, prodejce a hypotečního makléře lze pro klienty získat to nejlepší. U prodejce developerského projektu získáte na jednom místě vše potřebné pro koupi bytu a jeho financování, což Vám ušetří nejen starosti s administrativou a Váš čas, ale získáte i ty nejlepší možné podmínky vyjednané právě pro Váš projekt.

Protože nám záleží na Vašem komfortu, s námi se nebudete muset starat prakticky o nic. Komunikace s bankou, s developerem, s dotčenými úřady, s pojišťovnou - o vše se postará hypoteční makléř HYPOdům, od Vaší první návštěvy až do úplného splacení hypotéky.

HYPOdům

Pouze hypotéka sjednaná přes HYPOdům nabízí:

  • všechny banky pod jednou střechou
  • slevu na úrokových sazbách
  • zajištění veškerých podkladů k nemovitosti včetně odhadu
  • servis osobního makléře
  • zajištění čerpání úvěru

 

STAVING Olomouc, s. r.o.
U Strouhy 533, 252 50
Vestec u Prahy
Všechna práva vyhrazena © 2017
Hledat
Zavřít