Vestecké terasy
Bytový dům

Vestecké Terasy

Bytový dům  Vestecké Terasy je součástí architektonicky unikátního komplexu pro bydlení s názvem Na Výsluní, který se nachází v jižní části obce Vestec u Prahy. Prvotní studii zpracoval uznávaný architekt, autor projektu Vestec Střed, ing. arch. Zdeněk Ouředníček. Na tuto studii velice zdařile navázal architektonický atelier Foglar Architects, který má bohaté zkušenosti v oblasti architektury a urbanismu. Výsledkem této spolupráce je opravdu kvalitní projekt, který dále posouvá renomé naší společnosti.

Projekt Na Výsluní  nabídne velmi komfortní a pohodlné bydlení v atraktivní a klidné lokalitě. Celá lokalita bude disponovat velkorysým veřejným prostorem, který bude sloužit pro volnočasové aktivity.

Na podzim 2017 byla zahájena výstavba bytového domu Vestecké Terasy, který je svým architektonickým řešením naprosto ojedinělý. Ve snaze o nadčasové provedení a citlivé zakomponování do okolního prostoru jsme decentní pastelové tóny fasády doplnili o přírodní materiál – speciálně tepelně upravené dřevo. Atraktivitu této nemovitosti zvyšují také prostorné a netradičně pojaté terasy s výměrou 15 – 38 m2, které jsou zastíněny praktickými posuvnými paravány. Vstupní část  bytového domu je velmi prostorná a nabídne komfortní dvorní trakt, který citlivě a bezpečně oddělí veřejný a soukromý prostor. Tento trakt může zároveň sloužit jako místo pro odpočinek či společné setkávání obyvatel domu. V rámci bytového domu vznikne 13 prostorných nadstandardně provedených bytových jednotek s prakticky řešenými dispozicemi 2+kk a 3+kk o rozměrech od 50 do 145 m2. Přízemní byty budou vybaveny oblíbenými předzahrádkami o velikosti 92 – 346 m2. Některé zahrádky se svými výměrami blíží velikostem zahrad u rodinných domů a nabídnou tak svým uživatelům velmi komfortní zázemí. Střešní byt bude disponovat velkorysou terasu. Ke každému bytu přísluší parkovací stání. Většina těchto parkovacích stání bude krytá.

Kolaudace bytového domu je plánována na únor 2019.

V rámci projektu Na Výsluní budou vystavěny také řadové rodinné domy, dvojdomy a samostatně stojících rodinné domy s užitnou plochou 160 – 300 m2 a výměrami pozemků již od 300m2. Aktuálně probíhají přípravné práce.

STAVING Olomouc, s. r.o.
U Strouhy 533, 252 50
Vestec u Prahy
Všechna práva vyhrazena © 2017
Hledat
Zavřít